MDM Hurtowania Materiałów Budowlanych - O firmie

O firmie

MDM - MATERIAŁY NA TWOJĄ BUDOWĘ…

MDM - HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - firma została założona w roku 2004 z pierwszą siedzibą przy ulicy Żeromskiego 1, istniejącą do dnia dzisiejszego oraz od 2012 roku z nową lokalizacją przy ulicy Pasłęckiej 3.


Od momentu rozpoczęcia działalności dążymy do stałego i równomiernego rozwoju, powiększając zakres naszego działania i asortyment naszych produktów.


Obecnie posiadamy dwie dogodne, w pełni wyposażone oraz bogate w asortyment lokalizacje, flotę 8 samochodów dostawczych, które codziennie dowożą materiały na budowy na terenie Elbląga oraz okolic oraz zespół składający się z 12 osób, które każdego dnia zamawiają, sprzedają, pakują i dowożą produkty zakupione przez naszych Klientów.


Oferujemy bogaty asortyment materiałów wielu producentów. Zaopatrujemy budowy szybko, kompleksowo i profesjonalnie. Mamy zawsze dobre ceny, oferujemy promocje oraz rabaty. Zapewniamy własny transport do 8 ton.


Zapraszamy do naszych lokalizacji:


PASŁĘCKA 3 - od 2012 roku, główna siedziba przy drodze wyjazdowej nr 7 w kierunku Warszawy, dwa wygodne wjazdy, duży plac pełen materiałów budowlanych i akcesoriów ogrodowych, latem chwila wytchnienia podczas zakupów wśród rosnących jabłoni, a zimą ciepła kawa...


ŻERONSKIEGO 1 - od 2004 roku, oddział mieszczący się w odnowionym budynku dawnej stajni z początku XX wieku, dogodna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP, przy markecie Biedronka, oryginalne i piękne wnętrze, a zimą ciepło od rozpalonego kominka...


Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy wykonawcze.


Zespół MDM.sprawdź nasze lokalizacje